Camilla Hagberg

Autorisert Regnskapsfører / Daglig Leder (Tønsberg & Horten)

camilla@altinnregnskap.as

TLF: 40 60 51 00 / 33 03 08 74

Lilja Rún Gunnarsdóttir

Regnskapsmedarbeider / Kontorsjef Tønsberg

lilja@altinnregnskap.as

TLF: 98 02 73 29

Ellinor Nordal Larsen

Autorisert Regnskapsfører

ellinor@altinnregnskap.as

TLF: 47 29 66 09

Maria Björnlund

Regnskapsmedarbeider

maria@altinnregnskap.as

TLF: 92 98 82 78


Lars Hagberg

Regnskapsmedarbeider

lars@altinnregnskap.as

TLF: 93 24 65 37

Wenche K. Hanssen

Autorisert Regnskapsfører (avd. Horten)

wenche@altinnregnskap.as

TLF: 33 03 08 74

Tereza T. Larsson

Autoriser Regnskapsfører

tereza@altinnregnskap.as

TLF: 95 01 42 65