Lilja Rún Gunnarsdóttir

Regnskapsmedarbeider / Kontorsjef Tønsberg

lilja@altinnregnskap.as

TLF: 98 02 73 29

Lars Hagberg

Autorisert Regnskapsfører

lars@altinnregnskap.as

TLF: 93 24 65 37

Maria Björnlund

Regnskapsmedarbeider

maria@altinnregnskap.as

TLF: 92 98 82 78


Tereza T. Larsson

Autorisert Regnskapsfører

tereza@altinnregnskap.as

TLF: 95 01 42 65

Wenche K. Hanssen

Autorisert Regnskapsfører (avd. Horten)

wenche@altinnregnskap.as

TLF: 33 03 08 74

Vina Pham

Regnskapsmedarbeider

vina@altinnregnskap.as

TLF: 97 41 49 52


Svetlana Izmailova

Regnskapsmedarbeider

svetlana@altinnregnskap.as

TLF: 97 67 77 91

Vilma Likpetriene

Regnskapsmedarbeider

vilma@altinnregnskap.as

TLF: 92 53 11 97



Magne Tangen

Daglig Leder / Autorisert Regnskapsfører

magne@exacta.no

TLF: 93 22 50 57


Per Stensholt

Autorisert Regnskapsfører / Rådgiver


Henrik Fundingsland

Personal - og lønnsansvarlig

henrik@exacta.no